Noworodek ściągnął maskę lekarzowi. Oto znak nadziei

/Noworodek ściągnął maskę lekarzowi. Oto znak nadziei

Noworodek ściągnął maskę lekarzowi. Oto znak nadziei

Zdjęcie można zobaczyć na Instagramie. Udostępnił je lekarz odbierający poród. Fotografia cieszy się ogromną popularnością i jest odczytywana jako znak nadziei na lepsze czasy, które nadejdą i na życie bez maseczek.

Lekarz, libański położnik dr Samer Cheaib, pracuje w Dubaju. Fotografem niezwykłej sceny był ojciec noworodka. W rzeczywistości jest ojcem noworodków, ponieważ chłopiec na zdjęciu to bliźniak!

To dziecko było drugie w parze bliźniaków, które urodziło się kilka tygodni temu – powiedział dr Cheaib w wywiadzie dla Gulf News i dodał: Zachwycony ojciec robił mi zdjęcia, kiedy trzymałem każde dziecko. Drugie dziecko właśnie zdjęło mi maskę i ojciec poczuł, że musi uchwycić ten moment.

Zaskoczony popularnością zdjęcia dr Samer skomentował:

Nigdy nie myślałem, że reakcja na to zdjęcie będzie tak entuzjastyczna. To była taka spontaniczna reakcja dziecka. Ludzie to polubili, ponieważ zwiastuje to koniec COVID-19. Każdy chce szybko zdjąć maskę i kto wie, czy wkrótce będziemy mogli to zrobić. Na zdjęciu było pozytywne przesłanie i myślę, że wywołuje uśmiech na twarzach ludzi, którzy to widzą. Pozytywne nastawienie i uśmiech będą działać, aby wzmocnić odporność ludzi i pomóc w walce z tą pandemią. Mały noworodek chciał świata bez masek i wkrótce możemy go znów mieć.

Źródło: pl.aleteia.org
By | 2020-11-19T19:19:28+01:00 czwartek, 19 listopada 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook