Ojcowie na start! W Nadarzynie wyruszy wyścig rodzinny

by

W Nadarzynie k. Warszawy 28 maja wyruszy rodzinny wyścig rowerowy, w którym drużyny złożone z co najmniej dwóch osób – dziecka i rodzica przejadą 9 kilometrową trasę w Lasach Młochowskich. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Rodziców „Na Fali”.

 

W wyścigu mogą wziąć udział całe rodziny. Rodzice z dziećmi oprócz korzyści płynących ze wspólnej zabawy i wspólnie spędzonego czasu, mają możliwość uczestnictwa w rodzinnym pikniku oraz panelu dyskusyjnym. Podobne wyścigi organizowane są również w innych miastach – Wrocławiu i Międzylesiu.

 

Stowarzyszenie Rodziców „Na Fali” działa przy Przedszkolu i Szkołach „Promienie” oraz przy Szkołach „Azymut”, które prowadzone są przez Fundację Sternik-Warszawa Zachód. Jej misją jest integrowanie środowiska rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola i szkół prowadzonych przez Fundację Sternik Warszawa-Zachód oraz wspieranie tych placówek poprzez podejmowanie różnego rodzaju działań pomocniczych. Stowarzyszenie oprócz organizacji spotkań i imprez rodzinnych, angażuje się m.in. w coroczny Orszak Trzech Króli oraz w organizację wolontariatu rodzinnego.

 

Źródło: wrodzinie.pl, nafali.org.pl oraz ojcowienastart.pl

You may also like

Facebook