Planned Parenthood odpowiedzialne za 321.384 aborcji. Otrzymało od podatników na ten cel 543 miliony dolarów

/Planned Parenthood odpowiedzialne za 321.384 aborcji. Otrzymało od podatników na ten cel 543 miliony dolarów

Planned Parenthood odpowiedzialne za 321.384 aborcji. Otrzymało od podatników na ten cel 543 miliony dolarów

Zgodnie z corocznym raportem, Planned Parenthood – jedna z największych organizacji promująca i przeprowadzająca aborcje na całym świecie, odpowiedzialna jest za śmierć 321.384 dzieci w 2016 roku. Otrzymała od podatników na realizowanie swojej „misji” 543 miliony dolarów.

 

Jest to niewielki spadek w porównaniu z rokiem 2015, w którym liczba aborcji, które przeprowadziło Planned Parenthood wyniosła 328.348. Całkowity przychód tej organizacji to 1,46 miliarda dolarów, z czego 543,7 miliona dolarów (37 %) to pieniądze pochodzące od podatników.

 

Trzeba zauważyć, że ogólna liczba aborcji może być znacznie wyższa, ponieważ wiele z rozprowadzanych przez organizację środków antykoncepcyjnych to również środki wczesnoporonne, zabijające istotę ludzką na jej najwcześniejszych etapach rozwoju.

 

Analiza raportu, którą przeprowadziła amerykańska organizacja pro-life American Life League  zakłada, że Planned Parenthood w ostatnim roku więcej czasu i uwagi poświęciło budowaniu społeczności przychylnej swoim ideom i organizowaniu się politycznemu, redukując tym samym działania „medyczne”.

 

Planned Parenthood zapewniło jedynie 3,889 adopcji (o tysiąc więcej niż w roku poprzednim) oraz dostarczyło 7,762 „usług prenatalnych”. To jedna adopcja na 83 aborcje i prenatalna opieka medyczna dla jednej kobiety na 239 przeprowadzone aborcje.

 

Dochodzenie przeprowadzone w ubiegłym roku przez grupę Live Action pokazuje, że placówki Planned Parenthood regularnie odmawiają prenatalnej opieki dla kobiet w ciąży. Jedynie 3 z 68 placówek, które odwiedzili śledczy z Live Action, były w stanie zapewnić kobietom badanie ultrasonograficzne w innym celu niż przeprowadzenie aborcji.

 

„Ich roczny raport pokazuje, że Planned Parenthood nie jest organizacją opieki zdrowotnej, ale ruchem politycznym, który zamierza przeforsować swój pogląd na temat aborcji wobec jak największej liczby Amerykanów” – podkreśliła Abby Johnson, była pracownica Planned Parenthood, która obecnie prowadzi organizację pomagającą aborcyjnym pracownikom opuścić tę „branżę”.

 

Źródło: www.lifesitenews.com

By | 2018-01-05T12:29:31+01:00 piątek, 05 stycznia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail