Policjanci na emeryturze uszyli maseczki dla niepełnosprawnych

/Policjanci na emeryturze uszyli maseczki dla niepełnosprawnych

Policjanci na emeryturze uszyli maseczki dla niepełnosprawnych

Maseczki uszyte przez policjantów przebywających na emeryturze trafiły do podopiecznych Polskiego Towarzystwa na Rzecz Osób z Upośledzeniem Intelektualnym Koło w Stargardzie. – To bardzo miły gest w tych ciężkich dla wszystkich czasach, w czasie trwającej epidemii – mówi podkom. Krzysztof Wojsznarowicz.

Przedstawiciele Zarządu Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji wraz ze Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów przy Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie uszyli maseczki dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa na Rzecz Osób z Upośledzeniem Intelektualnym Koło w Stargardzie.

– Zasilając kiedyś nasze szeregi, a teraz przebywając na zasłużonej emeryturze nadal pomagają. To bardzo miły gest w tych ciężkich dla wszystkich czasach, w czasie trwającej epidemii. Dlatego apelujemy, abyśmy wszyscy przestrzegali obowiązujące przepisy z myślą o naszych bliskich, a także nas samych – oznajmił Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie, podkom. Krzysztof Wojsznarowicz.

Od 16 kwietnia we wszystkich miejscach publicznych oraz środkach komunikacji publicznej mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Funkcjonariusze w czasie służby przypominają, że obowiązek ten obowiązuje do odwołania. Dotyczy to wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w budynkach użyteczności publicznej, w pojazdach komunikacji zbiorowej oraz w samochodach, jeśli razem podróżują osoby, które na co dzień nie mieszkają ze sobą.

Źródło: stargard.naszemiasto.pl
By | 2020-05-09T07:37:11+02:00 sobota, 09 maja 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook