Rada Praw Człowieka ONZ za ochroną wartości rodziny

/Rada Praw Człowieka ONZ za ochroną wartości rodziny

Rada Praw Człowieka ONZ za ochroną wartości rodziny

Rada Praw Człowieka ONZ przyjęła w ubiegły czwartek rezolucję o ochronie rodziny i promocji praw osób starszych. Za przyjęciem rezolucji zagłosowało 30 państw członkowskich, przeciwnych było 12, zaś 5 wstrzymało się od głosu.

 

Wrogich rodzinie poprawek przedłożone przez Maltę w imieniu Unii Europejskiej i Szwajcarię, które dążą do rozszerzenia tradycyjnego pojęcia „rodziny” na „różnorodne formy rodziny” zostały odrzucone. Sprzeciwiły się im niektóre państwa (m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i wiele krajów Ameryki Łacińskiej), głosując ostatecznie przeciwko rezolucji.

 

„Różnorodne formy rodziny” to pojęcie stosowane przez wrogie rodzinie grupy, które deprecjonują jej tradycyjne pojęcie, promując związki homoseksualne.

 

Na szczęście główne państwa potrafiły skutecznie odeprzeć ataki i argumenty krajów, które nie doceniają roli rodziny oraz promocji i ochrony praw człowieka. Głosowanie pokazuje po raz kolejny jak Zachód pozostaje w tyle – kiedyś latarnia morska cywilizacji, a dzisiaj moralnie i intelektualnie upadający w kwestiach kulturowych.

 

Źródło: agendaeurope.wordpress.com

By | 2017-06-26T11:58:47+02:00 poniedziałek, 26 czerwca 2017|Prawo i polityka, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook