Rawa Mazowiecka rozpoczęła świętowanie „Tygodnia Rodziny”

/Rawa Mazowiecka rozpoczęła świętowanie „Tygodnia Rodziny”

Rawa Mazowiecka rozpoczęła świętowanie „Tygodnia Rodziny”

Rawa Mazowiecka rozpoczęła dzisiaj świętowanie Tygodnia Rodziny, które potrwa do niedzieli 11 czerwca. Tydzień zakończy się Marszem dla Życia i Rodziny.

 

W ramach obchodów Tygodnia Rodziny zaplanowano szereg spotkań, warsztatów i zabaw dla całych rodzin. W środę wszyscy ojcowie mają możliwość wzięcia udziału w warsztacie organizowanym przez Tato.net, pt. „Serce ojca”. W czwartek całe rodziny będą mogły spędzić czas wspólnie przy grach planszowych – gościem i współorganizatorem wieczoru będzie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”. W piątek w MDKu o godzinie 18.30 będzie można bezpłatnie obejrzeć film „Miłość z netu”, a w sobotę potańczyć na zabawie tanecznej z wodzirejem na terenie „Aquarium” – czytamy na portalu miasta Rawa Mazowiecka.

 

Na zakończenie w niedzielę 11 czerwca odbędzie się „Marsz dla Życia i Rodziny”, który rozpocznie się o godz.12.30 w kościele oo. Pasjonistów.

 

Organizatorem wydarzeń odbywających się w ramach Tygodnia dla Rodziny jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” Koło Rawa Mazowiecka Miasto wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Konfederacją Kobiet RP zapraszają do skorzystania z zabaw rodzinnych i warsztatów podczas „Tygodnia Rodziny”.

 

Czytaj więcej: www.rawamazowiecka.pl

By | 2017-06-07T15:13:47+02:00 środa, 07 czerwca 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail