Red. G. Górny: Światowy Zakon Szatana odprawił “czarną mszę” o zwycięstwo aborcji w Polsce

/Red. G. Górny: Światowy Zakon Szatana odprawił “czarną mszę” o zwycięstwo aborcji w Polsce

Red. G. Górny: Światowy Zakon Szatana odprawił “czarną mszę” o zwycięstwo aborcji w Polsce

Jeżeli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, że tocząca się obecnie walka o życie ma wymiar duchowy, to powinna je rozwiać wiadomość rozpowszechniona przez Światowy Zakon Szatana – pisze redaktor Grzegorz Górny na portalu wPolityce.pl.

Na oficjalnej stronie internetowej Światowego Zakonu Szatana poinformowano, że została odprawiona specjalna „czarna msza” za Polskę w intencji wsparcia sił, które protestują na ulicach naszych miast. Uczestniczyli w niej on-line sataniści z siedmiu krajów świata. „Czarna msza” została nagrana i umieszczona na stronie internetowej Zakonu. W ten sposób organizatorzy, jak piszą, chcą udzielić „wsparcia naszym przyjaciołom w Polsce, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ +”. Jednocześnie Światowy Zakon Szatana uruchomił zbiórkę pieniężną na rzecz takich organizacji, jak Kampania Przeciw Homofobii, Lambda w Warszawie czy inne podmioty wspierające LGBT.

– Niech ta informacja stanie się powodem do zadania sobie przez wielu chrześcijan uczestniczących w protestach pytania: po której jesteś stronie: tej, po której jest Kościół katolicki, czy po tej, po której jest Światowy Zakon Szatana? To jest chwila prawdziwego wyboru – pisze redaktor Grzegorz Górny na wPolityce.pl.

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2020-11-01T08:26:39+01:00 niedziela, 01 listopada 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail