Rockowy zespół nagrał piosenkę dla hospicjum

/Rockowy zespół nagrał piosenkę dla hospicjum

Rockowy zespół nagrał piosenkę dla hospicjum

Białostocki rockowy zespół „Mniej Więcej” nagrał balladę dla podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”, która prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Słowa, muzyka, a także teledysk niczym w lustrze odbijają codzienne życie w, które toczy się w hospicjum. Ballada „Za samą myśl” opowiada o niepewności i nadziei, o poszukiwaniu odpowiedzi i wybraniu właściwej drogi. O obawie i o miłości. O tym co przeżywają rodziny znajdujące się pod opieką Białostockiego Hospicjum dla Dzieci – podaje organizacja.

Na fundacyjnym kanale na YouTube można już obejrzeć teledysk. Zagrała w nim rodzina, która była pod opieką Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Głównym bohaterem jest tata – Mirosław Jurczak, ojciec uśmiechniętej Marysi i mąż Natalii. Marysia była jedną z podopiecznych hospicjum. Teraz przebywa już w domu, z rodziną.

Fundacja „Pomóż im” prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Opiekuje się 30 nieuleczalnie lub przewlekle chorymi dziećmi z województwa podlaskiego oraz ich rodzinami. Dzieci przebywają we własnych domach. Fundacja przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia im opiekę medyczną, pielęgniarską, rehabilitacyjną, psychologiczną, duchową i socjalną.

Źródło: Fundacja “Pomóż Im” aktywniewmiescie.pl
By | 2020-03-26T08:54:02+01:00 czwartek, 26 marca 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook