Rockowy zespół nagrał piosenkę dla hospicjum

by FUNDACJA JZN
Białostocki rockowy zespół „Mniej Więcej” nagrał balladę dla podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”, która prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Słowa, muzyka, a także teledysk niczym w lustrze odbijają codzienne życie w, które toczy się w hospicjum. Ballada „Za samą myśl” opowiada o niepewności i nadziei, o poszukiwaniu odpowiedzi i wybraniu właściwej drogi. O obawie i o miłości. O tym co przeżywają rodziny znajdujące się pod opieką Białostockiego Hospicjum dla Dzieci – podaje organizacja.

Na fundacyjnym kanale na YouTube można już obejrzeć teledysk. Zagrała w nim rodzina, która była pod opieką Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Głównym bohaterem jest tata – Mirosław Jurczak, ojciec uśmiechniętej Marysi i mąż Natalii. Marysia była jedną z podopiecznych hospicjum. Teraz przebywa już w domu, z rodziną.

Fundacja „Pomóż im” prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Opiekuje się 30 nieuleczalnie lub przewlekle chorymi dziećmi z województwa podlaskiego oraz ich rodzinami. Dzieci przebywają we własnych domach. Fundacja przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia im opiekę medyczną, pielęgniarską, rehabilitacyjną, psychologiczną, duchową i socjalną.

Źródło: Fundacja “Pomóż Im” aktywniewmiescie.pl

You may also like

Facebook