SerwisRodzinny.pl od Fundacji Mamy i Taty

/SerwisRodzinny.pl od Fundacji Mamy i Taty

SerwisRodzinny.pl od Fundacji Mamy i Taty

Fundacja Mamy i Taty zakończyła pierwszy etap projektu Rodzina na Antenie, który zaowocował dwustoma artykułami i dziesięcioma programami telewizyjnymi, przygotowanymi we współpracy z poznańską fundacją Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie.

– Jesteśmy dumni z tego projektu nie tylko ze względu na jego wartość merytoryczną, ale również dlatego, że był to pierwszy taki przykład współpracy między dwiema organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze rodzinnym, różniącymi się co do sposobu przekazu, a jednocześnie akcentującymi te same wartości. Nie tracąc przy tym nic z unikalnego charakteru każdej z organizacji, udało nam się wypracować i przedstawić naszą wizję tego, czym jest obecnie rodzina, jakie stoją przed nią wyzwania, a przede wszystkim w czym tkwi jej wartość – zaznaczają Monika Chilewicz, Dyrektor Generalna Fundacji i Marek Grabowski, Prezes Fundacji.

Zachęcamy do korzystania z bogactwa treści, związanych z szeroko pojętą tematyką rodzinną, a opracowanych przez ekspertów obydwu fundacji. Można je znaleźć na stronie SerwisRodzinny.pl.

Źródło: serwisrodzinny.pl
By | 2021-02-22T10:22:14+01:00 poniedziałek, 22 lutego 2021|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook