SOS – jestem w ciąży!

/SOS – jestem w ciąży!

SOS – jestem w ciąży!

Przy Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie w archidiecezji gdańskiej ruszył duszpasterski projekt pod nazwą „SOS – jestem w ciąży!”. Adresatem akcji są wszyscy, u których pojawienie się ciąży wywołało lęk, strach, niechęć do dziecka, a nawet myśl o jego zabiciu.

Wsparcie jest oferowane w czasie trwania ciąży, a także od chwili narodzin dziecka. Grupę wsparcia dla potrzebujących pomocy stanowią specjaliści: lekarz ginekolog, neonatolog, pediatra i psycholodzy. W ramach projektu działa telefon zaufania, strona internetowa i pokój interwencyjny.

Osoby zainteresowanie kontaktem mogą pisać: [email protected] lub dzwonić: +48 780 117 735.

„Projekt SOS jestem w ciąży powstał w wyniku pragnienia towarzyszenia kobietom, które z tematem trudnej ciąży zostały same. Nie będziemy Cię do niczego przekonywać. Chcemy stanąć przy Tobie i wesprzeć Cię, a jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalistów – znamy wiele osób które będą gotowe Ci pomóc. W tym także ginekologów i psychologów” – przekonują inicjatorzy akcji.

Akcja jest realizowana wspólnie przez Fundację „Spotkajmy się pod Jerycho”, Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej i ludzi dobrej woli. Więcej informacji na stronie sosjestemwciazy.pl.

Źródło: KAI
By | 2021-01-12T12:03:18+01:00 wtorek, 12 stycznia 2021|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook