Światowe lobby proaborcyjne próbuje wykorzystać epidemię koronawirusa do zabijania poczętych dzieci

/Światowe lobby proaborcyjne próbuje wykorzystać epidemię koronawirusa do zabijania poczętych dzieci

Światowe lobby proaborcyjne próbuje wykorzystać epidemię koronawirusa do zabijania poczętych dzieci

Tak zwana aborcja zbiera krwawe żniwo na całym świecie. Silne lobby proaborcyjne próbuje wykorzystać epidemię koronawirusa do zabijania poczętych dzieci.

ONZ w przyjętej rezolucji dotyczącej walki z koronawirusem włącza tzw. „prawa reprodukcyjne”.

– ONZ, pod hasłem walki z koronawirusem, chce wprowadzić aborcję jako element podstawowej opieki zdrowotnej, co nie jest prawdą. O podstawowej opiece zdrowotnej możemy mówić, kiedy dbamy o zdrowie i życie człowieka, a aborcja jest niczym innym jak zabójstwem niewinnego dziecka – wskazała Karolina Podlewska z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Rezolucji ONZ sprzeciwia się Watykan. Jego stanowisko poprały także Stany Zjednoczone. Przedstawiciel Stolicy Apostolskiej podkreślił, że włączenie „praw reprodukcyjnych” do rezolucji o koronawirusie jest „głęboko niepokojące”.

Niepokojące wieści płyną także z Wielkiej Brytanii. Tam od marca dozwolona jest tzw. domowa aborcja. Od tego czasu zmarły już co najmniej dwie kobiety, które zażyły aborcyjne pigułki.

– Zachęcając kobiety do przeprowadzenia aborcji domowej (kobiety, które najczęściej nie mają pojęcia jak ten proces poronny wygląda, z jakim ryzykiem się wiąże) skazują matki na jedną z najbardziej niebezpiecznych form terminacji ciąży – powiedział Piotr Guzdek z Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia Człowieka.

Są jednak jeszcze państwa, które nie ulegają aborcyjnemu lobby. Republika Dominikany całkowicie chroni życie, o czym stanowi tamtejsza konstytucja. Jednak po raz kolejny pojawiają się próby zliberalizowania prawa aborcyjnego.

– Jest to nie pierwsza próba wprowadzenia takiego prawa. W 2018 roku obywatele Dominikany wyszli na ulice i opowiedzieli się za życiem, wskazując na aborcje, jako zabójstwo nienarodzonych dzieci – poinformowała Karolina Podlewska.

Badania pokazują, że 90 proc. ludności Dominikany opowiada się za życiem i jest przeciwko tzw. aborcji.

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2020-09-21T07:10:08+02:00 poniedziałek, 21 września 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook