Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie: „Wspólnie brońmy rodziny”

/Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie: „Wspólnie brońmy rodziny”

Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie: „Wspólnie brońmy rodziny”

„Wspólnie brońmy rodziny” – pod takim hasłem ulicami Warszawy przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Patronat nad wydarzeniem objęła TV Trwam i Radio Maryja.

To była wielka manifestacja wiary, wartości rodziny i życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. W Marszu uczestniczył prezydent Andrzej Duda.

W tym roku marsz przeszedł pod hasłem „Wspólnie brońmy rodziny”. To ważne w obliczu coraz częstszych ataków środowisk lewicowych i aktywistów LGBT na wartości chrześcijańskie – mówił Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

– Dziś mówimy, jako polskie rodziny, zdecydowane „Nie” agresji ze strony lewicowych środowisk. Ten marsz nie jest skierowany przeciwko komukolwiek personalnie. W marszu chcemy pokazywać jakie są nasze wartości, jak wiele osób chce aktywnie uczestniczyć w marszach dla życia i rodziny – wskazał.

Marsz był także głośnym wołaniem o ochronę życia w naszym kraju. Chodzi głównie o wykreślenie z polskiego prawa tzw. przesłanki eugenicznej, która pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych ze względu na podejrzenie u nich choroby. Sprawą 22 października ma zająć się Trybunał Konstytucyjny.

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2020-09-20T21:31:08+02:00 niedziela, 20 września 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook