Światowe Spotkanie Rodzin – Dublin 2018

/Światowe Spotkanie Rodzin – Dublin 2018

Światowe Spotkanie Rodzin – Dublin 2018

Pod hasłem „Bądźmy rodziną, mówmy o rodzinie” w dniach od 22 do 26 sierpnia 2018 roku w Dublinie odbędzie się Światowe Spotkanie Rodzin z Ojcem Świętym. Cykliczne zjazdu zainicjowane zostały w 1994 r. przez Jana Pawła II.

 

Organizowane podczas wydarzenia spotkania i rozważania zaplanowane zostały jako pogłębienie treści adhortacji „Amoris laetitia” i mają prowadzić do pogłębienia tematu przeżywania radości w rodzinie. W tym celu przygotowano wiele miejsc, aby rodziny mogły przyjechać z dziećmi młodszymi i starszymi oraz przewidziano momenty integracji wszystkich uczestników w gronie rodzinnym. Organizatorom bardzo zależy, aby zaplanowany kongres, a później spotkanie były prawdziwym świętem rodziny i dlatego zachęcają wszystkich do rodzinnego przyjazdu do Dublina – informuje Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin.

 

W programie spotkania z udziałem rodzin z całego świata przewidziany jest 3-dniowy kongres na temat „Ewangelia Rodziny: radość dla świata”, festiwal rodzin i uroczysta eucharystia, wieńcząca spotkanie.

 

Więcej informacji: kodr.pl

 

By | 2018-08-02T15:36:46+02:00 czwartek, 02 sierpnia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook