Ukazał się nowy newsletter naszej Fundacji – zapraszamy do lektury!

by

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

 
W ostatnich miesiącach bardzo intensywnie pracowaliśmy w Fundacji Jeden z Nas nad dwoma nowymi projektami. Dziś z prawdziwą dumą i radością mogę powiedzieć: osiągnęliśmy sukces! Chcę przedstawić Państwu owoce naszej pracy – otwarcie pierwszej w Polsce Poradni Bioetycznej oraz uruchomienie nowego portalu pro-life.

 
1. We współpracy z Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II oraz Instytutem Bioetyki w sobotę 19 marca uroczyście otworzyliśmy Poradnię Bioetyczną z siedzibą w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3. To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, w którym będzie można uzyskać informację i poradę w sytuacji problemu moralnego w zakresie ochrony życia ludzkiego na każdym etapie – od poczęcia do naturalnej śmierci. Zachęcam Państwa do zapoznania się szerzej z działalnością Poradni na naszej stronie: Pierwsza w Polsce Poradnia Bioetyczna już otwarta oraz na stronie internetowej Poradni Bioetycznej oraz udostępniania informacji o tej inicjatywie, korzystając z materiałów prasowych.

 
2. Również w sobotę 19 marca uruchomiliśmy pierwszy polski portal pro-life www.jedenznas.pl, który będzie gromadził informacje ze świata bioetyki i tematyki pro-life, a także donosił o zagadnieniach dotyczących obrony czy promocji wartości, które podejmują europejscy i krajowi ustawodawcy. Liczymy, że dzięki niemu będziemy pozostawać z Państwem w lepszym kontakcie! Zachęcamy do udostępniania informacji o portalu.

 
3. 22 marca Polska Federacja Ruchów Obrony Życia wraz ze środowiskami prorodzinnymi zaapelowała do Posłów i Senatorów RP o nowelizację ustawy „O planowaniu rodziny” z dnia 7 stycznia 1993 r., w celu wyeliminowania z niej wszystkich zapisów dopuszczających możliwość zabijania poczętych dzieci i uchwalenie takiego prawa, które chronić będzie życie każdego człowieka od momentu poczęcia, bez względu na stan jego zdrowia czy okoliczności poczęcia. Zachęcamy do zapoznania się z apelem oraz włączeniem w petycję poprzez stronę: www.kochamykazdedziecko.pl

 
Drodzy Państwo, wszystkie te wielkie działania, które podjęliśmy z sukcesem, osiągnęliśmy tylko dzięki Waszej obecności i wsparciu. Bardzo za nie dziękuję! To Wy nas inspirujecie i sprawiacie, że cały czas podejmujemy nowe wyzwania.

 
Cieszymy się ogromnie z rozpoczęcia działalności Poradni Bioetycznej i portalu pro-life w szczególnym momencie. Zbliżają się bowiem obchody Narodowego Dnia Życia (30 marca) oraz Dnia Świętości Życia, obchodzonego w tym roku 4 kwietnia. To jeszcze bardziej uświadamia nam, jak ważne i potrzebne są nasze nowe projekty.

 
Chcemy je cały czas rozwijać z myślą o wszystkich szukających informacji i porad w kwestiach bioetycznych. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie. Każde Wasze 20, 50, 100 zł (lub inna kwota) sprawi, że wszyscy chętni otrzymają w naszej poradni pomoc nieodpłatnie. To dla nas bardzo ważne. Dlatego już teraz prosimy o przekazanie darowizny: w tym celu wystarczy wejść na www.jedenznas.pl/darowizna i wybrać dogodny dla siebie sposób wpłaty.

 
Zwracamy się do Państwa z tą prośbą tuż przed Świętami Wielkiej Nocy – czasu przejścia z mroku do światła i śmierci do życia. W tych dniach wraz z całym zespołem Fundacji Jeden z Nas życzymy Państwu radości, pokoju oraz zachwytu nad pięknem życia ludzkiego! Niech fakt Zmartwychwstania Pańskiego inspiruje i pozwala w życiu zawsze zwyciężać!

 
Z najserdeczniejszymi życzeniami,

 
Jakub Bałtroszewicz
wraz z całym zespołem Fundacji JEDEN Z NAS

You may also like

Facebook