Zaproszenie na konferencję „Opieka paliatywna w Polsce 2018” (Łódź, 9–10 marca 2018 r.)

/Zaproszenie na konferencję „Opieka paliatywna w Polsce 2018” (Łódź, 9–10 marca 2018 r.)

Zaproszenie na konferencję „Opieka paliatywna w Polsce 2018” (Łódź, 9–10 marca 2018 r.)

W dniach 9–10 marca 2018 r. w Warszawie odbędzie się po raz siódmy konferencja pt. „Opieka paliatywna w Polsce”. Patronat merytoryczny i nadzór naukowy nad konferencją objęła Pracownia Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Oddział Medycyny Paliatywnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

 

W programie dwudniowego spotkania uwzględniono m.in. takie zagadnienia medyczne jak: wybrane tematy z zakresu leczenia objawowego, leczenia bólu, leczenia żywieniowego w medycynie paliatywnej. Ponadto zostaną poruszone kwestie opieki duchowej w medycynie paliatywnej, prawa do informacji o chorobie w aspekcie prawnym, etycznym i psychologicznym, a także wybrane zagadnienia z pielęgniarstwa, standardów organizacyjnych i medycznych w medycynie paliatywnej oraz finansowania tej opieki.

 

Organizatorzy zapraszają na konferencję głównie osoby zarządzające placówkami medycyny paliatywnej, organizatorów służby zdrowia, pracowników prywatnego sektora opieki zdrowotnej, pracowników opieki paliatywnej, ale także wszystkich zainteresowanych.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.termedia.pl

By | 2018-01-30T17:47:05+01:00 wtorek, 30 stycznia 2018|Bioetyka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail