Zaproszenie na I Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny

by

9 października br. w Krakowie odbędzie się I Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz odbędzie się pod hasłem „Życiu – tak!” i jest ważnym elementem obchodzonych od wielu lat w Krakowie Dni Jana Pawła II.

 

Marsz rozpocznie się o godz. 10.00 uroczystą Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem J. Em. ks. kard. Stanisława Dziwisza w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach, a następnie wraz z relikwiami Św. Jana Pawła II – największego obrońcy życia człowieka, przejdzie do kościoła św. Wojciecha na Rynku Głównym.

 

„Szczególne słowa zaproszenia kieruję do młodzieży, rodzin wielodzietnych, pracowników Służby Zdrowia, honorowych krwiodawców, strażaków i wszystkich członków organizacji i stowarzyszeń (nie tylko katolickich) z całej Małopolski”, mówi Grażyna Kominek, prezes Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej. Niech udział w tym marszu będzie wyrazem naszego zdecydowanego poparcia dla skutecznej ochrony życia każdego – bez wyjątku – człowieka od poczęcia po naturalny kres”.

 

Czytaj więcej: www.pro-life.pl

You may also like

Facebook