14 synów i długo wyczekiwana córeczka. Niezwykła duża rodzina

/14 synów i długo wyczekiwana córeczka. Niezwykła duża rodzina

14 synów i długo wyczekiwana córeczka. Niezwykła duża rodzina

Jay i Kateri Schwandt od wielu lat marzyli o powiększeniu swojej rodziny o córkę. Każde kolejne narodziny oznaczały jednak chłopca. Pierwszy syn, drugi, trzeci…, w końcu czternasty. Teraz urodziła się maleńka Maggie, która jest 15 dzieckiem pary. – Ten rok będzie pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – podkreślił Jay.

Schwandtowie od lat są bardzo popularni w mediach. Interesują się nimi stacje telewizyjne, prasa, internet. Cała rodzina regularnie pojawia się w lokalnych wiadomościach, a małżeństwo ma nawet swój autorski program o nazwie „14 Outdoorsmen”, który po przyjściu na świat małej Maggie może wymagać małej modyfikacji w nazwie.

Najstarszy syn pary Tyler ma już 28 lat i wraz ze swoją narzeczoną mieszka niedaleko domu rodziców.

Moi rodzice w końcu zostali pobłogosławieni małą dziewczynką – powiedział Tyler w jednym z wywiadów.

Państwo Schwandt poznali się, kiedy byli w liceum. Pobrali się w 1993 roku. Następnie każde z nich rozpoczęło studia. Kiedy je kończyli, na świecie była już trójka pierwszych dzieci. Kateri uzyskała tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University, a Jay ukończył studia prawnicze na Western Michigan University.

Małżeństwo mieszka w Lakeview na terenie amerykańskiego stanu Michigan. Maggie Jayne jest pierwszą córką małżeństwa, które w rozmowie z mediami wyraziło już „szczęście i podekscytowanie” z powodu narodzin dziewczynki. – Ten rok będzie pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – podkreślił Jay.

Źródło: www.wprost.pl
By | 2020-11-17T05:54:10+01:00 wtorek, 17 listopada 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail