Aborcja po urodzeniu – szokujący pomysł Włochów

/Aborcja po urodzeniu – szokujący pomysł Włochów

Aborcja po urodzeniu – szokujący pomysł Włochów

Włoscy naukowcy Alberto Giubilini i Francesca Minerva twierdzą, że lekarze powinni mieć prawo zabijania nowo narodzonych dzieci, jeśli rodzice ich nie chcą.

 

Swoje szokujące stanowisko opublikowali w artykule w „Journal of Medical Ethic”. Tematyką pisma jest kwestia etyki i moralności w dzisiejszej medycynie.

 

Według włoskich naukowców pozbawić życia dziecka można nie tylko wtedy, gdy urodzi się niepełnosprawne, ale także gdy go nie chcą – nazwali to aborcją po urodzeniu. Naukowcy uważają, że wychowanie niechcianego dziecka jest zbyt dużym ciężarem zarówno dla społeczeństwa jak i dla rodziców dziecka.

 

Działania propagujące zabijanie niewinnych istot ludzkich stanowią swoisty przemysł. Przemysł aborcyjny cały czas udaje, że chodzi o dobro i zdrowie kobiet, jednak jest to tylko wyjątkowo intratny biznes.

 

Zabójstwo niewinnej istoty ludzkiej jest zawsze złe, co przypomniał dobitnie Sługa Boży ks. kard. Stefan Wyszyński: „najważniejszym sensem rodziny jest dziecko”. Do tego zagadnienia odniósł się także w Jasnogórskich Ślubach Narodu Polskiego.

 

Źródło: www.pro-life.pl

By | 2017-10-10T17:46:18+02:00 wtorek, 10 października 2017|Bioetyka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail