Fundacja Małych Stópek: kolejne „Jasie” mają przypominać o wartości ludzkiego życia

/Fundacja Małych Stópek: kolejne „Jasie” mają przypominać o wartości ludzkiego życia

Fundacja Małych Stópek: kolejne „Jasie” mają przypominać o wartości ludzkiego życia

Fundacja Małych Stópek z siedzibą w Szczecinie zamierza wyprodukować jeden z głównych symboli obrońców życia, który odzwierciedla rzeczywistość rozwoju prenatalnego człowieka w 10. tygodniu od poczęcia. 30 tys. modeli tzw. Jasiów ma trafić do polskich szkół.

 

Prezes Fundacji Małych Stópek, ks. Tomasz Kancelarczyk zaznacza, że akcja ma charakter informacyjny. Dodaje jednak, że rozprowadzanie modeli nienarodzonych dzieci, budzi szeroki sprzeciw, a także agresję wśród przeciwników życia. „Ten mały Jaś jest wielkim wrogiem środowisk proaborcyjnych, które są wściekłe, że je rozprowadzamy. Rozdajemy te modele po to, aby ludzie mieli wiedzę prenatalną na temat rozwoju człowieka” – wyjaśnia ks. Tomasz Kancelarczyk.

 

„Jasie” są wyraźnym znakiem i pomocą dla tych, którzy chcą głosić wartość każdego ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci. „Dlatego też prosimy o wsparcie, bo planujemy wyprodukowanie kolejnych 30 tys. modeli z odpowiednią informacją na temat rozwoju człowieka, właśnie w tym stadium” – dodaje kapłan.

 

Przekazane pieniądze pozwolą fundacji realizować wymiar formacyjny, wielkiej strategii na rzecz obrony życia. Edukacja młodych wpisuje się w przesłanie św. Jana Pawła II, który przypominał o podstawowym prawie człowieka, jakim jest prawo do życia. Darowiznę można przekazać na konto Fundacji Małych Stópek.

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

By | 2017-08-03T10:36:46+02:00 czwartek, 03 sierpnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail