IV Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin (Gniezno, 17-19 czerwca 2016)

by

„Chrzest. Rodzina. Polskę zaczyna. Gniezno 2016” – to hasło tegorocznego Zjazdu Dużych Rodzin, którego organizatorem jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” oraz miasto Gniezno.

 

Zjazd Dużych Rodzin to ogólnopolskie, trzydniowe spotkanie, na które zaproszone są rodziny z trójką i więcej dziećmi – czytamy na stronie internetowej organizatorów. Rodziny przybywające na Zjazd mają możliwość uczestniczenia w wielu interesujących zajęciach. Mają zapewnione darmowe wyżywienie i noclegi. Celem Zjazdu jest integracja rodzin wielodzietnych, wspieranie działań  w obszarze polityki rodzinnej i tworzenie pozytywnego obrazu dużej rodziny. Dotychczasowe zjazdy odbyły się w Grodzisku Mazowieckim (2013), Lublinie (2014) i Łowiczu (2015).

 

Każdy ze Zjazdów gromadził ponad 1000 osób, które przez trzy dni spotykały się, debatowały, świętowały, brały udział w warsztatach, uczestniczyły w koncertach i zwiedzały goszczące nas miasta – informują organizatorzy.

 

Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” jest stowarzyszeniem działającym na rzecz interesów społecznych i ekonomicznych rodzin wychowujących dzieci, a w szczególności dużych rodzin, a także na rzecz pozytywnego obrazu rodziny, jako naturalnego środowiska rozwoju człowieka. Stowarzyszenie podejmuje liczne działania na rzecz uwzględnienia w prawodawstwie Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej słusznych interesów rodziny. Więcej o działaniu, założeniach oraz inicjatywach podejmowanych przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” można przeczytać na stronie internetowej stowarzyszenia: www.3plus.pl

 

Więcej o Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin: zjazd.3plus.pl

You may also like

Facebook