Kraków – Adwentowy Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”

/Kraków – Adwentowy Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”

Kraków – Adwentowy Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”

Stowarzyszenie „Abraham i Sara” oraz krakowskie Duszpasterstwa Małżeństw Niepłodnych zaprasza na Adwentowe Dni Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”, które odbędą się w 16 grudnia br. w Krakowie.

 

„Zapraszamy wszystkie małżeństwa, w których doświadczenie przedłużającego się oczekiwania na dziecko rodzi konflikty i niezrozumienie, a także te, które po prostu chciałyby dogadywać się jeszcze lepiej. Rozważania wygłosi ks. Artur Ważny, duszpasterz i znany rekolekcjonista. Będziemy mogli także poćwiczyć nasze umiejętności komunikacji w czasie «warsztatów rzucania talerzami». W programie znajdą się również: wspólna modlitwa, śpiew, adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwo rodziców adopcyjnych, wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności małżeńskiej” – informują organizatorzy.

 

Termin: 16.12.2017 r., od godz. 9.00 Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków Więcej informacji i zapisy: abrahamisara.pl

 

By | 2017-12-13T12:58:04+01:00 piątek, 01 grudnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook