Podsumowanie roku: 23,2 razy więcej zgonów z powodu aborcji niż w wyniku Covid-19!

by FUNDACJA JZN
Serwis internetowy  Worldometer podał, że z powodu aborcji w 2020 roku zabito 42,6 mln nienarodzonych ludzi. Była to najczęstsza przyczyna śmierci, chociaż – jak podaje serwis Human Life International – dane te nie uwzględniają działania środków wczesnoporonnych oraz tzw. aborcji nielegalnych, w tym pigułki aborcyjnej wysyłanej pocztą po zamówieniu przez Internet.

Worldometer, serwis internetowy, który gromadzi dane od rządów i innych znanych organizacji, a następnie na bieżąco podaje zsumowane liczby wraz z szacunkami i prognozami, podał następujące dane dotyczące zgonów za rok 2020:

  • 42,655,372 osób zmarło z powodu aborcji,
  • 8,7 miliona osób na raka,
  • 5 milionów z powodu palenia papierosów,
  • 13 milionów z powodu innych chorób (również malarii i alkoholizmu) –  w tym 1,7 miliona na AIDS,
  • 1 830 979 osób zmarło z powodu epidemii koronawirusa

Łącznie w 2020 roku światowa liczba zgonów wyniosła 59,6 milionów (nie uwzględnia jednak śmierci dzieci w okresie prenatalnym).

Nienarodzone dzieci nie są uznawane za osoby ludzkie, pomimo faktów biologicznych, niezbicie pokazujących, że życie człowieka zaczyna się od poczęcia.

W roku 2019 podawana liczba aborcji wynosiła ponad 42 mln. Oznacza to, że w 2020 roku, pomimo ogromnego zagrożenia spowodowanego pandemią koronawirusa i problemów z docieraniem do usług medycznych, liczba dzieci zabitych w łonach matek pozostała na podobnym poziomie.

Źródło: www.hli.org.pl

You may also like

Facebook