Pogrzeb dzieci martwo urodzonych w Krakowie

by FUNDACJA JZN
W środę, 19 sierpnia 2020 r., o godz. 9.00 na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców 48 w Krakowie odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe dzieci martwo urodzonych w Szpitalu im. Gabriela Narutowicza w latach 2019–2020. Nabożeństwo pogrzebowe poprzedzi Msza św. w intencji tych dzieci i osieroconych rodzin, która zostanie odprawiona o godz. 8.00 w bazylice św. Floriana w Krakowie.

W środę, 19 sierpnia o godz. 9.00 na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców 48 w Krakowie odbędzie się nabożeństwo, podczas którego w grobie zostaną pochowane doczesne szczątki nienarodzonych dzieci ze szpitala im. Gabriela Narutowicza (od 2019 r. do 2020 r.).

Zgodnie z nauką Kościoła, te dzieci cieszą się oglądaniem Pana Boga. Naszą chrześcijańską powinnością jest otoczenie troską pozostających w żałobie rodziców.  W związku z tym, nabożeństwo pogrzebowe na cmentarzu Batowickim poprzedzi Msza św. w intencji tych dzieci i osieroconych rodzin, która zostanie odprawiona o godz. 8.00 w bazylice św. Floriana w Krakowie.

Zapraszamy do uczestnictwa we wspólnej modlitwie!

Źródło: Wydział Duszpasterstwa Rodzin

You may also like

Facebook