Ulicami wielu miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny

/Ulicami wielu miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny

Ulicami wielu miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny

Już dziś ulicami wielu miast  przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. W warszawskim marszu jego uczestnicy opowiedzą się za ochroną najmłodszych przed demoralizującą edukacją seksualną. Tymczasem w niektórych państwach życie ludzkie wciąż traktowane jest przedmiotowo. W Stanach Zjednoczonych dwóch aborcjonistów zabawiało się zwłokami zabitych dzieci. Takiemu działaniu trzeba głośno mówić „nie” – podkreślają działacze pro–life.

Warszawski Marsz dla Życia i Rodziny już w niedzielę. Marsz będzie przebiegać pod hasłem „Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w warszawskich szkołach”. Marsz ma być sprzeciwem wobec podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego tzw. karty LGBT+.

– Będziemy musieli zaprotestować wobec wprowadzania edukacji seksualnej, która podkopuje system moralny naszych dzieci, która staje pomiędzy dziećmi a rodzicami w procesie wychowawczym, która niszczy świat wartości przekazywany przez rodziców. Nie zgadzamy się na wprowadzanie edukacji seksualnej, nie zgadzamy się na demoralizację naszych dzieci – mówi Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny.

Tegoroczny marsz ruszy o godzinie 11.45 spod pomnika Mikołaja Kopernika. Poprzedzi go Msza św. w kościele Świętego Krzyża. Celem przemarszu jest warszawski ratusz. Do włączenia się w tę manifestację za życiem zachęcają także ludzie mediów czy aktorzy, m.in. Przemysław Babiarz czy Dariusz Kowalski.

#MarszDlaŻyciaiRodziny – wyruszmy w obronie dzieci!

Wyruszmy wspólnie już w tę niedzielę w #MarszDlaŻyciaiRodziny ?‍?‍?‍? ❗ Opowiedzmy się za obroną dzieci przed deprawacją ? ?Przemysław Babiarz zaprasza ?https://www.facebook.com/events/2160840020873376/

Opublikowany przez Centrum Życia i Rodziny Wtorek, 4 czerwca 2019

Zaproszenie na niedzielny #MarszDlaŻyciaiRodziny

#DariuszKowalski zaprasza na #MarszDlaŻyciaiRodziny 9 czerwca 2019"Bądźmy tam wszyscy w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość najmłodszych. Swoją obecnością powiedzmy STOP seksualizacji dzieci"https://www.facebook.com/events/2160840020873376/

Opublikowany przez Centrum Życia i Rodziny Czwartek, 6 czerwca 2019

 

Źródło: radiomaryja.pl
By | 2019-06-09T09:46:58+02:00 niedziela, 09 czerwca 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail