W Sejmie odbędzie się konferencja o życiu ze skutkami aborcji

/W Sejmie odbędzie się konferencja o życiu ze skutkami aborcji

W Sejmie odbędzie się konferencja o życiu ze skutkami aborcji

„Życie ze Skutkami Aborcji: stan obecny i perspektywy” – pod takim tytułem odbędzie się w Sejmie RP 4 kwietnia 2018 roki w sali G14 konferencja, której organizatorami są Fundacja SOS Obrony Poczętego Życia oraz Fundacja Edukacja przez Media. Konferencja jest odpowiedzią na potrzebę zwrócenia uwagi na problem syndromu poaborcyjnego i jego leczenia ze względu na coraz bardziej nachalne próby „wybielenia” aborcji i skutków, jakie ze sobą niesie – podkreślają organizatorzy.

 

Konferencja rozpocznie się Mszą św. o 8.30 w kaplicy sejmowej. Następnie gości powita poseł Jan Klawiter, a słowo wstępne wygłoszą ks. Ryszard Halwa (Fundacja SOS Obrony Poczętego Życia) i Anna Wiejak (Fundacja Edukacja przez Media). Gościem specjalnym spotkania będzie Irene van der Wende, znana obrończyni życia z Holandii. O możliwościach leczenie syndromu poaborcyjnego opowie ks. prof. Romuald Jaworski (psycholog, UKSW). Głos zabierze również eurodeputowany Marek Jurek (Prawica RP), który opowie o prawie Unii Europejskiej a zapobieganiu aborcji.

 

Współorganizatorami konferencji są obok Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia i Fundacji Edukacja przez Media, Instytut Ordo Caritatis i Fundacja Życia i Rodziny. Konferencja odbędzie się pod Patronatem Honorowym Posła Parlamentu Europejskiego Marka Jurka.

 

Pełny program konferencji dostępny jest na stronie: prawy.pl

By | 2018-03-26T15:13:30+02:00 poniedziałek, 26 marca 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail