Wygraj darmową aborcję. Świątynia Sataniczna rozpoczęła kampanię promującą „religijny rytuał aborcji”

/Wygraj darmową aborcję. Świątynia Sataniczna rozpoczęła kampanię promującą „religijny rytuał aborcji”

Wygraj darmową aborcję. Świątynia Sataniczna rozpoczęła kampanię promującą „religijny rytuał aborcji”

CBN News podało, że Świątynia Sataniczna rozpoczęła kampanię promującą swój „religijny rytuał aborcji”, który porównuje do chrztu lub komunii u chrześcijan. Na potrzeby nowej kampanii zorganizowano akcję zbierania pieniędzy ogłaszając loterię. „Główną nagrodą” dla tych, którzy przekażą co najmniej 200 dolarów, jest darmowa aborcja.

Świątynia Sataniczna (TST) to nonteistyczna grupa aktywistów religijnych i politycznych z siedzibą w Salem. 25 kwietnia 2019 roku TST ogłosiła, że otrzymała status zwolnienia z podatku po formalnym uznaniu jej za kościół przez urząd podatkowy w USA.

Sataniści twierdzą, że wierzą w aborcję na żądanie w pierwszym trymestrze ciąży. Sprzeciwiają się prawom, które wymagają, aby placówki aborcyjne pokazywały matkom obraz USG lub pozwalały im słuchać bicia serca ich nienarodzonych dzieci. Protestują przeciwko okresom oczekiwania na wykonanie aborcji. Chcą też zostać zwolnieni z obowiązku pogrzebania lub kremacji zwłok abortowanych dzieci.

W celu sfinansowania nowej kampanii promowania aborcji zorganizowano akcję zabierania pieniędzy ogłaszając loterię. „Główną nagrodą” dla tych, którzy przekażą co najmniej 200 dolarów, jest darmowa aborcja.

Wygraj darmową aborcję. Świątynia Sataniczna pokryje wydatki medyczne związane z przerwaniem ciąży do 2,500 dolarów – stwierdza materiał promocyjny tej akcji. Wśród fantów do wygrania znalazły się także: religijny zestaw do aborcji składający się z kompaktowego lusterka TST i instrukcji rytualnej oraz bransoletka Ty sam jesteś swoim mistrzem.

Świątynia Sataniczna jest mocno zaangażowana w biznes aborcyjny w Stanach Zjednoczonych. Breitbart News opisał kiedyś te akcje jako krucjatę proaborcyjną, aby przyjść z pomocą największemu amerykańskiemu dostawcy aborcji, Planned Parenthood.

Portal Human Life International podejmując temat Świątyni Satanistycznej przywołuje wypowiedź byłego satanisty, Zacharego Kinga:

W satanizmie zabicie kogoś lub śmierć kogoś jest najskuteczniejszym sposobem wykonania zaklęcia. W przypadku próby uzyskania aprobaty szatana, aby dał ci coś, czego chcesz, zabicie kogoś jest najlepszym sposobem. Zabicie kogoś jest ostateczną ofiarą dla szatana, a jeśli możesz zabić nienarodzonego, to jest to realizacja jego ostatecznego celu.

Źródło: www.hli.org.pl
By | 2020-08-11T12:13:33+02:00 wtorek, 11 sierpnia 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook