Kaja Godek: nie zostawimy nienarodzonych dzieci bez pomocy

/Kaja Godek: nie zostawimy nienarodzonych dzieci bez pomocy

Kaja Godek: nie zostawimy nienarodzonych dzieci bez pomocy

Działaczka pro-life i kandydatka do Parlamentu Europejskiego Kaja Godek mówi w wywiadzie dla portalu dorzeczy.pl, że „środowisko pro-life weszło do Konfederacji, bo widzi potrzebę działania na poziomie politycznym w obszarach, w których działało do tej pory społecznie”.

„Aktywizacja obywateli i inicjatywy, działania społeczne rządzący próbują ignorować. Kierując się konsekwencją i determinacją, w momencie kiedy ochrona życia nie jest uchwalona, trzeba szukać możliwości realizacji tego postulatu politycznie. My nie zostawimy nienarodzonych dzieci bez pomocy” – deklaruje Kaja Godek.

Działaczka pro-life i kandydatka do Parlamentu Europejskiego wśród innych postulatów Konfederacji wymienia „hamowanie ofensywy lobby homoseksualnego, która się odbywa na Polskę”. Godek podkreśla, że w środowisku Konfederacji jest wielu działaczy, którzy „od dawna zajmują się tą sprawą i podejmują realne działania, które mają przełożenie na debatę publiczną”. 

„W innych partiach po stronie rzekomo konserwatywnej, mamy do czynienia wyłącznie z retoryką, nie ma żadnego działania. Prawo i Sprawiedliwość używa prorodzinnej retoryki, a samo utrzymuje w mocy genderową Konwencję Stambulską” – mówi Kaja Godek w wywiadzie dla portalu dorzeczy.pl.

Źródło: dorzeczy.pl
By | 2019-05-02T09:25:36+02:00 czwartek, 02 maja 2019|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail