Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

/Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

“Trudno przecenić rolę, jaką odgrywa ojciec w życiu dziecka. To ktoś, na kim zawsze można polegać, komu można powierzyć swoje sekrety, komu zawsze można zaufać i poprosić o radę. Tato to wzór postępowania i ostoja w trudnych chwilach, przyjaciel i pierwszy nauczyciel, towarzysz dziecięcych zabaw i nieocenione wsparcie w dorosłym życiu. To wielki życiowy autorytet, a zarazem ktoś, kto zawsze gotów jest okazać zrozumienie” – napisała Para Prezydencka składając życzenia w Dniu Ojca.

Drodzy Ojcowie!

Z okazji Dnia Ojca składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Tatom. Niech duma z rodzicielstwa, satysfakcja z wychowania dzieci i radość z chwil spędzanych w gronie rodziny będą dla Panów źródłem siły i wytrwałości.

Trudno przecenić rolę, jaką odgrywa ojciec w życiu dziecka. To ktoś, na kim zawsze można polegać, komu można powierzyć swoje sekrety, komu zawsze można zaufać i poprosić o radę. Tato to wzór postępowania i ostoja w trudnych chwilach, przyjaciel i pierwszy nauczyciel, towarzysz dziecięcych zabaw i nieocenione wsparcie w dorosłym życiu. To wielki życiowy autorytet, a zarazem ktoś, kto zawsze gotów jest okazać zrozumienie.

W trudnej roli ojca potrzebna jest życiowa mądrość, cierpliwość i poświęcenie. Dlatego z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim Tatom spełnienia marzeń, uśmiechu i dni pełnych miłości.

Dziękujemy również za trud obywatelskiego i patriotycznego wychowania młodych Polaków. To dzięki przykładowi ojców zachowujemy naszą tożsamość i przywiązanie do Ojczyzny.

Raz jeszcze życzymy wszystkim Ojcom, zarówno tym, którzy dopiero przygodę z ojcostwem zaczynają, jak i tym, którzy doczekali się już wnuków i prawnuków, wszystkiego najlepszego.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda

Źródło: prezydent.pl
By | 2019-06-23T15:47:09+02:00 niedziela, 23 czerwca 2019|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail