Abby Johnson na konwencji Republikanów: Wiem, jak brzmi i pachnie aborcja. To barbarzyństwo

/Abby Johnson na konwencji Republikanów: Wiem, jak brzmi i pachnie aborcja. To barbarzyństwo

Abby Johnson na konwencji Republikanów: Wiem, jak brzmi i pachnie aborcja. To barbarzyństwo

Abby Johnson, która w przeszłości była dyrektorką sieci klinik aborcyjnych Planned Parenthood, wygłosiła przemówienie podczas Narodowej Konwencji amerykańskiej Partii Republikańskiej. Jej historia została opowiedziana w głośnym filmie „Nieplanowane”.

Podczas konwencji A. Johnson w obrazowy sposób przedstawiła na czym tak naprawdę polega aborcja. Apelowała także do oddania głosu na Donalda Trumpa podczas nadchodzących wyborów prezydenckich w USA. Według niej tylko ten polityk staje w obronie dzieci nienarodzonych, o czym mają świadczyć m.in. przepisy ustanowione przez amerykańskiego prezydenta, odbierające pomoc międzynarodową zagranicznym organizacjom aborcyjnym.

Podczas przemówienia na Konwencji amerykańskiej Partii Republikańskiej mówiła:

– Dla większości osób aborcja to abstrakcja. Nie zdają sobie sprawy z jej barbarzyństwa. Dla mnie aborcja jest realna. Wiem jak aborcja brzmi, wiem też jak pachnie. Czy zdajecie sobie sprawę, że aborcja ma zapach? Ja tak.

Konwencja Partii Republikańskiej odbywała się w dniach od 24 do 27 sierpnia 2020 roku. Nominację prezydencką Republikanów uzyskał na niej Donald Trump.

Źródło: www.telewizjarepublika.pl
By | 2020-09-01T18:33:15+02:00 wtorek, 01 września 2020|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook