Przesłanie Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

/Przesłanie Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Przesłanie Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

„Życzymy, byście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców; niech wasze domy będą bezpieczną, pełną miłości przystanią” – podkreślił prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Dnia Dziecka. „Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im wierni” – dodała pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

„Drogie dzieci, dziś wasze święto. Ten dzień niesie wam wiele radości i uśmiechu, a nam, dorosłym, przypomina własne dzieciństwo” – podkreślił prezydent w życzeniach zamieszczonych na Twitterze Kancelarii Prezydenta.

„Życzymy wam szczęścia i spełnienia marzeń. Wielu serdecznych przyjaciół oraz koleżanek i kolegów. Dobrej zabawy z rówieśnikami, ale też sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach, które lubicie” – dodała pierwsza dama.

„Życzymy, abyście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców i bliskich. Niech wasze domy będą bezpieczną, spokojną przystanią, pełną miłości, szacunku i zrozumienia” – zaznaczył Andrzej Duda.

„Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im zawsze wierni. Już dziś możecie zacząć je realizować. Wierzcie w swoje siły, ale też nie obawiajcie się prosić o pomoc i radę dorosłych” – podkreśliła małżonka prezydenta.

Prezydent powiedział, że dorośli znają i cenią wrażliwość i szlachetne pragnienia dzieci.

„Kiedyś, świat znajdzie się w rękach waszych. Ufamy, że uczynicie go jeszcze lepszym” – zaznaczył Andrzej Duda.

„Jeszcze raz życzymy wam zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Dobrej zabawy w przedszkolu i powodzenia w szkole oraz dużo uśmiechu nie tylko w Dzień Dziecka” – dodała pierwsza dama

„Wszystkiego najlepszego” – zakończył prezydent.

Źródło: prezydent.pl
By | 2021-06-01T11:53:17+02:00 wtorek, 01 czerwca 2021|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook