Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

/Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

Tata to lojalny obrońca i przyjaciel, czuły opiekun i towarzysz zabaw, autorytet i stanowczy wychowawca, nauczyciel postaw moralnych i patriotycznych; życzymy satysfakcji z osiągnięć młodszych i starszych pociech – napisała para prezydencka w życzeniach z okazji Dnia Ojca.

„Z okazji dzisiejszego wyjątkowego święta – Dnia Ojca – prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń i gratulacji. Niech w domach Panów zagości atmosfera szczególnej radości, bliskości i serdeczności. Niech będzie to dzień, w którym najpełniej będzie można odczuć dziecięcą miłość, wdzięczność, szacunek i przywiązanie. Życzymy satysfakcji z osiągnięć młodszych i starszych pociech oraz udanych starań o to, aby zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo i dobry start w dorosłe życie” – napisali prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda w życzeniach, które zamieszczono na stronie internetowej prezydenckiej kancelarii.

Para prezydencka podkreśliła, że tata to lojalny obrońca i przyjaciel, czuły opiekun i towarzysz zabaw, autorytet i stanowczy wychowawca, nauczyciel postaw moralnych i patriotycznych.

„Bez wątpienia jest jedną z najważniejszych osób w życiu zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Spełnienie, które niesie ze sobą odpowiedzialne ojcostwo, łączy się z radością współtworzenia rodzinnego szczęścia oraz ze świadomością, że w ten sposób budowane są więzi naszej wspólnoty” – czytamy w życzeniach.

Prezydent wraz z małżonką zwrócili uwagę, że czas zmagań z pandemią COVID-19 okazał się też kolejnym dowodem na to, że „ojcowskie poświęcenie, zaradność, opanowanie i wytrwałość to nieoceniony skarb każdej rodziny”.

„Za to wszystko pragniemy dzisiaj najserdeczniej podziękować. Najbardziej jednak życzymy Panom, sobie i wszystkim polskim rodzinom, aby trudy i problemy związane z epidemią skończyły się jak najszybciej. Ufamy, że stopniowy powrót do normalności i zwycięstwo nad pandemią ułatwią Panom wypełnianie obowiązków domowych i zawodowych, przynosząc także więcej okazji do odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych” – czytamy w życzeniach.

„Drodzy Ojcowie! Życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, dostatku i harmonii w życiu rodzinnym oraz spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego!” – napisała para prezydencka.

Źródło: PAP
By | 2021-06-23T13:17:58+02:00 środa, 23 czerwca 2021|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook