Fundusz multimiliardera wspiera organizację proaborcyjną walczącą z Trumpem

/Fundusz multimiliardera wspiera organizację proaborcyjną walczącą z Trumpem

Fundusz multimiliardera wspiera organizację proaborcyjną walczącą z Trumpem

George Soros, znany multimiliarder od wielu lat wspiera Partię Demokratyczną w USA. Fundusz, który założył, PAC Democracy, przekazał milion dolarów na rzecz radykalnej organizacji proaborcyjnej NARAL Freedom Fund. Przy czym stało się jasne, że było to jedyne źródło finansowania tej organizacji.

Soros twierdzi, że nie zamierza tworzyć własnej partii, gdyż w pełni popiera program Demokratów. Fundusz zadeklarowany przez niego na wybory w 2020 roku wysokości 20 mln dolarów jest o wiele wyższy niż w latach poprzednich.

Raport Federalnej Komisji Wyborczej, który jest w pełni jawny, wykazał, że finansowany przez Sorosa PAC Democracy przekazał milion dolarów na rzecz radykalnej organizacji proaborcyjnej NARAL Freedom Fund. Przy czym stało się jasne, że było to jedyne źródło finansowania tej organizacji.

NARAL jest organizacją, która stoi za legalizacją aborcji w USA. W 1971 roku o. Paul Marx, który później założył Human Life International, uczestniczył całkiem incognito w zebraniu NARAL, gdzie omawiano strategię legalizacji aborcji. Opisał to w swojej książce, pt. „Wioślarze śmierci”, co spowodowało opóźnienie realizacji proaborcyjnych celów o dwa lata.

Obecnie NARAL działa jako organizacja NARAL Pro-Choice America oraz fundusz NARAL Freedom Fund. Jego programy, pod hasłami wolności i praw reprodukcyjnych dla kobiet, radykalnie postulują pełny dostęp do aborcji bez żadnych ograniczeń.

Ostatnio pojawił się spot reklamowy, którego celem jest ukierunkowanie wyborczych decyzji kobiet w kluczowych stanach w okresie bitwy przedwyborczej. Reklama przedstawia grupę kobiet, które dyskutują, w taki sposób, aby pokazać, że Trump i Republikanie wykorzystują pandemię do przeforsowania swojej ideologii, pomijając doniesienia ze świata nauki i bez względu na koszty.

Finansowanie tak radykalnych grup oraz przygotowywanie propagandowych spotów i akcji w celu zaktywizowania popierających wolność wyboru feministek i innych wyborców o liberalnych poglądach, pokazuje, że sprawa aborcji jest kluczowa podczas wyborczego wyścigu w USA. Prezydent Trump jednoznacznie poparł sprawę obrony życia, odmawia finansowania organizacjom międzynarodowym wspierającym aborcję (ostatnio WHO) i ma olbrzymie wsparcie tradycyjnej Ameryki, zdecydowanie stającej po stronie życia. Natomiast Demokraci, z ich czołowym kandydatem, Joe Bidenem, bronią prawa do aborcji. Wielokrotnie usiłowali wpisać finansowanie usług aborcyjnych do programów antykryzysowych związanych z koronawirusem.

Źródło: www.hli.org.pl
By | 2020-05-05T18:48:45+02:00 wtorek, 05 maja 2020|Prawo i polityka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook